filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Nagrody im. Jana Machulskiego
2006
http://www.janmachulski.pl
Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego
Najlepszy film
wygrane
Ugór
(2005)
Dominik Matwiejczyk
Dwóch braci mieszka na wsi ze swoją schorowaną matką. Za jej plecami wyprzedają cały majątek.
nominacje
Brat czeka na końcu drogi
(2005)
Waldemar Grzesik
Film, że mucha nie siada
(2004)
Michał Poniedzielski
Marco P. i złodzieje rowerów
(2005)
Bodo Kox
Smutne życie Szymona T.
(2006)
Tomasz Porębski
Stacja Mirsk
(2005)
Robert Wrzosek
Najlepsza aktorka
wygrane
[Milka van der Milś]
Milka van der Milś
jako Ewa w filmie
Tylko jedna noc
(2004)
nominacje
Aleksandra Ząb
Emilia
(2005)
Brygida Turowska-Szymczak
Kobieta twoja
(2004)
Agnieszka Brzeskot
Nie ma takiego numeru
(2005)
Luiza Banach
Uciec stąd
(2005)
Najlepszy aktor
wygrane
[Grzegorz Wojdon]
Grzegorz Wojdon
jako Marco P. w filmie
Marco P. i złodzieje rowerów
(2005)
nominacje
Mirosław Kalinowski
Brat czeka na końcu drogi
(2005)
Robert Wrzosek
Stacja Mirsk
(2005)
Mathias Mezler
Uciec stąd
(2005)
Bodo Kox
Ugór
(2005)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Filip Marczewski]
Filip Marczewski
Melodramat
(2005)
nominacje
Jacek Szymczak
Kobieta twoja
(2004)
Bodo Kox
Marco P. i złodzieje rowerów
(2005)
Mathias Mezler
Uciec stąd
(2005)
Marcin Sauter
Za płotem
(2005)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Święto latawców
(2003)
Jacek Podgórski
nominacje
Nie ma takiego numeru
(2005)
Remigiusz Przełożny
Przesyłka
(2004)
Tomasz Jeziorski
Stadium
(2005)
Michał Gutowski
,
Marcin Czajkowski
Najlepszy montaż
wygrane
Dzień, w którym umrę
(2004)
Grzegorz Lipiec
Mężczyzna po trzydziestce postanawia odmienić swoje życie.
nominacje
Emilia
(2005)
Piotr Matwiejczyk
Marco P. i złodzieje rowerów
(2005)
Remigiusz Poznański
Towar
(2005)
Michał Giorew
Wyprawa po leczo
(2005)
Maciej Kaczmarek
Najlepszy scenariusz
wygrane
Towar
(2005)
Abelard Giza
nominacje
Goliat
(2005)
Jakub Kossakowski
Między nami dzieciakami
(2004)
Piotr Matwiejczyk
Smutne życie Szymona T.
(2006)
Tomasz Porębski
Wyróżnieni w roku 2006
Marco P. i złodzieje rowerów
(
1/4
)
Towar
(
1/2
)
Ugór
(
1/2
)
Dzień, w którym umrę
(
1/1
)
Tylko jedna noc
(
1/1
)
Melodramat
(
1/1
)
Święto latawców
(
1/1
)
Uciec stąd
(
0/3
)
Emilia
(
0/2
)
Nie ma takiego numeru
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.